שלום,
שמי אוריאל גרון. פעם קראו לי אורי, אבל לפני שנתיים חזרתי למקורות והיום אני מקפיד להיקרא בשם הרשום בתעודת הזהות שלי. זה קרה אחרי שהבנתי שקיבלתי מתנה אלוהית – את היכולת לרפא אנשים ולהקל עליהם באמצעות מגע ידיי.


חשמל זורם בכפות ידיך

לא תמיד זה היה כך. בעבר עסקתי בתחומים שהקשר בינם לבין ריפוי רחוק כרחוק מזרח ממערב. הייתי איש מכירות ולא התעניינתי בכלל בתחומים רוחניים. זאת למרות שבעבר כבר אמרו לי שאני מפיץ חום ושנועדתי להיות מטפל. הפעם הראשונה היתה אצל קבליסט, שחבר ביקש ממני שאגש אליו. המשפט הראשון שאותו אדם אמר לי היה, שהייעוד שלי הוא לרפא אנשים. עשיתי "כן" עם הראש והמשכתי בחיי. קצת אחרי שהתחתנתי אשתי ארגנה חוג בית והזמינה קורא בכף היד ובקפה. כשהגיע תורי המשפט השני ששמעתי היה, שהגעתי לעולם כדי לרפא אנשים. אז הבנתי שזה לא צירוף מקרים אלא מתנה משמיים, והתחלתי לבדוק אם זה באמת עובד.
 
הכוח הטמון בכף היד

הסתבר שזה עובד, ובגדול. כשהנחתי את כף ידי על ראשו של אדם שכאב לו הראש, תוך דקות ספורות הכאב נעלם. לאחר שעברתי בעצמי תאונת דרכים שלא חשבו שאצא ממנה ובכל זאת יצאתי, כאילו כלום לא היה, הבנתי שיש בי אנרגיות אחרות, אנרגיות שאני יכול להשתמש בהן כדי לעזור לאחרים. אני לא יכול להסביר איך זה בדיוק עובד, אבל כשאני שם את ידי על האזור הבעייתי – משהו קורה שם. אני מצליח להעביר לגוף המטופל אנרגיות ריפוי בעוצמה גבוהה, וכבר אחרי טיפול אחד הוא בדרך כלל מרגיש הרבה יותר טוב. אין הנחתום מעיד על עיסתו, ולכן תוכלו לקרוא כאן את ההתרשמויות וההמלצות של מטופלים שלי, שחלקם מגיעים אליי עד היום.

הכול זה מלמעלה

הכוחות שיש בי מאפשרים לי לטפל בספקטרום רחב של מצבים, גם כאלה שהרפואה הקונבנציונלית לא מצאה להם פתרון, בינהם כאבי ראש ומיגרנות, מחלות כרוניות (כגון סוכרת נעורים לדוגמא), בעיות גניקולוגיות, מחלות מעיים, מתח, דיכאון ועוד.
אינני יודע למה דווקא אני, אך כיום אני מבין שיש בי את היכולת לטפל ולעזור.
אשמח תמיד לעמוד לרשותכם ולעזור לכל מי שמבקש מעט אנרגיות, בריאות ושיפור באיכות חייו.
אני מזמין את כל מי שרוצה לטפל בבעיה רפואית כלשהי לפנות אליי ולנסות דרך אחרת, שאולי קצת פחות מוכרת לרובנו אך מביאה לתוצאות מדהימות.
אני מצידי אעשה את מה שאני יודע הכי טוב: לרפא בעזרת אנרגיות.
 

ליצירת קשר עם אוריאל חייגו 052-6711407  או צרו קשר דרך האתר.

רפואה שלמה!