מרגישים חסרי כוחות? סובלים מכאבים כרוניים? מצב הרוח ירוד?
הילינג אנרגטי הוא אחד הפתרונות היעילים ביותר עבורכם!

 

אוריאל גרון, מומחה לטיפולי הילינג אנרגטי, מאפשר לכם ליהנות מיתרונות רבים, כגון:

  • טיפול טבעי 
  • נטול כאבים
  • משפיע באופן חיובי על הגוף ועל הנפש
  • ניתן לקבל את הטיפול בקרבת אזור מגוריכם

 

מה מצפה לכם במהלך הטיפול?

הפירוש של המילה הילינג הוא ריפוי, הבראה או החלמה. הילינג אנרגטי הוא טיפול ניו-אייג'י, שמשמש אנשים מכל רחבי העולם מאז ומעולם. טיפול זה עוזר בריפוי הגוף והנפש באמצעות העברת אנרגיה. במהלך התהליך ההילר מעביר אנרגיות ממנו אל המטופל, אשר יוצרות איזון בין הגוף לנפש, ובכך מסייע לתחושה כללית טובה יותר – הן מבחינה גופנית והן מבחינה נפשית. מדובר בתהליך ריפוי טבעי לחלוטין, שבו לא מעורבות תרופות או פעילות פולשנית כלשהי, אלא רק מגע ידיים עדין אשר ממלא אתכם בתחושת חום מלאה בחמלה, באהבה, בהבנה ובקבלה.

הבסיס שעומד מאחורי הילינג אנרגטי

מדובר ברעיון שכל יצור באשר הוא זקוק לחום ולמגע על מנת לחיות בשלווה. כאשר יש מחסור במגע הגוף, הרוח והנפש יוצאים מאיזונם וגורמים למחלות ולתחושות לא נעימות. ההילר רואה ומרגיש את השדה האנרגטי שמקיף את האדם. בהתאם לכך מניח את ידיו מעל ההילה שמקיפה את המטופל, ועוזר לאזור הבעייתי לחזור לאיזון הטבעי שלו.

קבעו עוד היום תור לטיפול הילינג אנרגטי הניתן על-ידי אוריאל גרון!

אוריאל מספק את שירותיו כבר שנים רבות לקהל רחב ונאמן של מטופלים. רבים מהם מצאו מזור לכאביהם הפיזיולוגיים והפסיכולוגיים, תחת ידיו המיומנות. אפילו מטופלים ספקניים ביותר שהגיעו אל הקליניקה של אוריאל, הצליחו בזכותו לשנות את חייהם מן הקצה אל הקצה.
 

לקביעת תור, צרו קשר והצטרפו עוד היום ללקוחות המרוצים של אוריאל  052-6711407