לאוריאל!

תודה על הטיפול המסור, על הזמינות וההשקעה מזמנך הפנוי ועל החירות המחודשת שהחזרת לי. אחרי שריפאת אותי אני מרגישה כאילו נולדתי מחדש. נסכת בי את הביטחון להתמודד שוב עם האתגרים שמציבים בפנינו החיים, בין אם הם שוקלים 4 גרם או 40 קילו. לפני מספר שנים נפצעתי והרופאים אבחנו אצלי תופעה מעורפלת יחסית, דלקת בגיד שמחבר את הירך, שיתכן וכללה גם לחץ על אחד העצבים. יש אנשים שמכנים את הפציעה הזאת "תסמונת תעלת המפשעה", זוהי תופעה נפוצה אצל ספורטאים שזוכה בד"כ לטיפול מהיר ולחזרה לשגרת האימונים. הפציעה מתבטאת בכאבים באזור חיבור הירך הפנימית בזמן מאמצים כמו הרמת משקלים או מאמץ על אזור שרירי הבטן. במקרה שלי, מאחר והמצב הגופני הזה התקיים לפני מספר שנים, שרירי גופי נחלשו וביחד עם הדלקת החריפה הייתי מנוע מלבצע דברים רבים. המשקל הממוצע שהיה ביכולתי להרים היה למשל, לקראת מועד תחילת הטיפול, קטן יותר מזה של כוס מים. היו לי בעיות גם עם דרכים לא ישרות או עליות ולכן גם הוגבלתי מאוד בניידות שלי. לפני שהתחלנו בטיפול דשדשתי במקום כמעט שלוש שנים. לא משנה מה ניסיתי לעשות כדי לפתור את הבעיה, הגוף שלי החלים לאט ולפני שראיתי תוצאות כבר הזקתי לעצמי שוב.
בכל זאת הייתי נחוש שלא לפנות לאופציה ניתוחית וניסיתי הרבה מאוד דרכים שונות. כשהגעתי אליך כבר הכנתי את עצמי למסע ארוך ורב מכשולים, תחת זאת כבמטה קסם העלמת את הכאב והחזרת את גופי לקדמותו. כשראיתי שאני יכול לסמוך עליך שתפתור את הבעיה הרשיתי לעצמי לקחת "סיכונים משוגעים" והרגלתי את עצמי להתמודד עם דברים שבעבר היו בלתי אפשריים בשבילי, וכך אפשרת לי להתגבר על המכשול האחרון והקשה מכולם, הלא הוא המוח האנושי...

עלה והצלח!

רביעי, 21 נובמבר 2018 09:33
ח. מהצפון

אוריאל,
סיפורי הוא:
שמי ח' מצפון הארץ בתחילת שנות השלושים לחיי. בעייתי היא שאינני מקבלת מחזור רק בעזרת כדורים הורמונליים, למעשה רק פעם אחת בחיי קיבלתי מחזור בזמן שירותי הצבאי בגיל 19.

עברתי סדרת בדיקות לאורך השנים בידי רופאים שונים והתשובה שקיבלתי שאין מה לעשות, הציעו לי שכשארצה להיכנס להריון יהיו בידי שתי אופציות: ביצית של אישה אחרת או אימוץ. והאמת שדי אבדתי תקווה.

לפני חודש וחצי דפדפתי בעיתון "אנשים" ונתקלתי בכתבה על אוריאל גרון, מרפא בעזרת אנרגיות על ידי מגע ומשהו מבפנים, אינטואיציה אמרה לי לפנות אליו, מעין קול פנימי, כיוון שמספר הטלפון שלו היה חסוי מה שחיזק אצלי את האמונה שהבן אדם לא שרלטן.
ואז החלטתי להתקשר לבחור שאוריאל טיפל בו וריפא אותו מסרטן, קיבלתי המון דרבון מאותו בן אדם שאוריאל ריפא וכמובן את מספר הטלפון של אוריאל.
לאחר שיחה קצרה עם אוריאל קבעתי פגישה, וכך בחודש וחצי האחרונים נסעתי לטיפולים אצל אוריאל.
אני חייבת לציין שאחרי כל טיפול, בעיקר בטיפולים האחרונים היו לי כאבי בטן תחתונה חזקים וגם כאבי גב שאופייניים לפני מחזור, בסוף הרגשתי זריקה חזקה של הדם ברגליים וחום בבטן ובעוד אזורים בגוף מזכיר חום כמו אחרי שתיית משקה חריף חזק כמו ברנדי והרגשה נפשית מאוד טובה והמון אנרגיות.
לפני ארבעה ימים קיבלתי מחזור באופן טבעי, אני חייבת לציין שלפני הטיפול הראשון אצל אוריאל הפסקתי את נטילת הכדורים ההורמונליים לקבלת מחזור מלאכותי כך שבלי ספק זה היה מחזור טבעי.

והיום בתחילת שנות השלושים לחיי, קיבלתי בפעם השנייה בחיי מחזור טבעי אחרי 13 שנה שלא קיבלתי מחזור וההרגשה של סוף סוף אישה אמיתית, הימים ימי חנוכה קרה לי נס אמיתי, נס חנוכה! לא דמיינתי שרצוני להביא ילד שלישי לעולם יהיה כרוך בלעבור במסלול "Via de la Rosa”. כל החיים שלי הייתי אישה בריאה ופורייה, לעולם לא הייתה לי בעיה להיכנס להריון ויש לי שני ילדים בריאים שנולדו לאחר הריונית טבעיים. הרצון להביא ילד שלישי התחיל לפני שלוש שנים, כאשר כל ניסיון טבעי על גרדום. אחרי ניסיון של שנה פניתי לרופא פריון ששלח אותי לכל הבדיקות האפשריות. התוצאות היו חד משמעיות: "אין בעיית פריון מוגדרת". התחלתי תהליך של IUF וללא הצלחה. לא הייתי מוכנה לקבל את גזר הדין של הרפואה הקונבנציונאלית, ולכן גם פניתי לסדרת טיפולי דיקור ותרופות הומאופטיות. אחרי תקופה ארוכה של ניסיונות הייתי כמעט בשלב של לוותר על ילד נוסף כאשר במקרה קראתי את הכתבה על אוריאל והסגולות המיוחדות שלו. אני בן אדם רציונאלי שמאמינה בדברים מוכחים אבל משהו בכתבה משך אותי לצלצל ולקבוע פגישה. מבחינתי זה היה ניסיון אחרון. נרשמתי במגביל לטיפול של אוריאל לטיפול IUF נוסף. בטיפול אחרון אצל אוריאל הוא אמר לי "יש לי הרגשה שיהיה לך תאומים או שלישייה". היום אני בהריון עם תאומים ואני מאמינה שבלי הטיפול "והאנרגיות" המיוחדות של אוריאל לא הייתי זוכה לתוצאה הנפלאה הזו.

רביעי, 21 נובמבר 2018 09:32
י.ש.

לאוריאל,
באחד מימי סוף חודש אוקטובר 2004 התעוררתי בוקר אחד שתוף שמש בחוץ ומלא כאבים בצד שמאל של מפשעתי, כאבים שהלכו וגברו מיום ליום. הכאב מנע מני ביצוע פעולות פשוטות בחיי היום יום כגון: הליכה חופשית, עמידה מול מראה לשם גילוח, עמידה במקלחת או ישיבה ליד שולחן לאכילה גם תאבוני פרח לו וכמעט הופסק עקב הכאב העז. כל משככי הכאבים שלקחתי לא עזרו במאומה ולאחר כ- 5 ימים הגעתי לחדר מיון של בית החולים "בלינסון" שם ביליתי שעות רבות, נעשו לי צילומי רנטגן "ואולטרא סאונד" יסודי, נבדקתי ע"י מספר רופאים מומחים והשערתם הייתה דלקת בגיד המפשעה, צוידתי במשככי כאבים נוספים והומלצה לי מנוחה מוחלטת ואז? " זה יעבור". לאחר שבוע נוסף של כאבים בלתי נסבלים לא נראתה באופק כל הטבה- נהפוך הוא - הכאבים והמוגבלויות גרו יותר והביאו אותי על סף ייאוש. חברים סיפרו לנו, שקראו בעיתון "אנשים" אודות סגולותיך והישגיך בטיפול מכאובים באנשים עם כל מיני בעיות בריאות. אשתי, בעבודת בילוש, הצליח להשיג את הטלפון שלך ונקבע לי תור לטיפול אצלך.
שאלתך הראשונה הייתה האם מאמין אני שביכולתך לעזור לי ועניתי שאיני אדם דתי למרות שאני אדם "מאמין" ועצם הגעתי מסמנת את אמוני שביכולתך לעזור לי. ואכן, כבר מהטיפול הראשון הרגשתי הקלה רבה יותר. עוד באותו יום הצלחתי להתרחץ בכוחות עצמי וללא עזרה.

שלושה טיפולים נוספים העמידו אותי על רגלי והחזירו לי את חדוות החיים. נשאלתי ע"י הרבה מחבריי ומכריי אם היה "שווה" ללכת לאוריאל וזה הזכיר לי סיפור ידוע: בארמונות הקיסר פרנץ יוזף התקיים משתה בו נאכלו, בין היתר דגים , לפתע לאחד הסועדים נתקעה עצם בגרון. למזלו היה רופא בסביבה אשר במיומנות שלף את העצם מגרונו של הסועד. בתום המשתה ניגש הסועד לרופא ואמר לו, דוקטור הצלת את חיי כמה אני חייב לך? ענה לו הרופא תן לי בבקשה חצי ממה שרצית לתת לי כאשר העצם הייתה תקועה בגרונך... אכן היה שווה להגיע אליך ולהיות מטופל שלך.

בברכה

י.ש.

שלישי, 20 פברואר 2018 12:18
אורי היקר שלום וברכה,

ציתי להודות לך מקרב לב על הנפלאות שעשית בגבי ובליבי. הגעתי אליך לפני כ-7 חודשים עם בעיות קשות מאוד בגב ובלב האמת שהייתי מאוד סקפטי לגבי מה שניתן עוד לעזור לי . בגב אני סובל מ- 5 פריצות דיסק חלקם בגב התחתון וחלקם בחלק העליון של עמוד השדרה. הגעתי למצב שסבלתי מכאבי תופת ושיתוק חלקי של רגל ימין. ולא הייתי מסוגל ללכת יותר מכמה עשרות מטרים. ביקרתי אצל מיטב המומחים בארץ בתחום וכולם ללא יוצא מן הכלל אמרו שהפתרון היחידי שיוכל לעזור לי הוא ניתוח, ולכך לא הסכמתי בשום אופן, בינתיים להקלה נתנו לי משככי כאבים חזקים מאוד וכדורי שינה. כתוצאה מהכאבים החזקים שסבלתי בגב התחילו לי בעיות של דופק מהיר בלב ונאלצתי להתחיל טיפול תרופתי גם לכך. ואז לגמרי באמת הכרתי אותך דרך חבר, והאמת שלא האמנתי שיש עוד משהו או מישהו בעולם שיכול לעזור לי (חוץ מלעבור ניתוח). כבר אחרי הטיפול הראשון הרגשתי הקלה, אחרי הטיפול ה- 4 בעיית הלב כבר נפתרה לגמרי ויכולתי להפסיק את הטיפול התרופתי. לאחר מספר קטן יחסית של טיפולים נעלמו הכאבים בגב וברגל, התחושה חזרה לרגל ימין והיום אני הולך כרגיל כאילו לא היה כלום. ועל כל אני פשוט רוצה להודות לך אתה פשוט גדול.

ג.

ראשון, 23 נובמבר 2014 19:32
י.ב. פסיכולוגית מחקרית

אוריאל שיפר לי את תפקוד הכבד.
סבלתי מגוש שומן קטן שהיה קיים במעבר בין שתי אונות הכבד ובצילום אולטרא-סאונד, אחרי שלושה טיפולים נעלם הממצא. כמן כן, השתפרה ההרגשה ביתר חלקי הגוף.

ראשון, 15 ינואר 2012 08:49
אורי היקר!

אינני רוצה להשתמש בביטויים נדושים כמו "אין מילים בפי להודות לך" או "אינסוף תודות מבני גל ומאיתנו הוריו". אבל המילים באמת אינן יכולות לתאר את השמחה הענקית כאשר הבראת את גל. גיל בן ה-12 השתעל במשך שבועיים רצופים, 24 שעות ביממה במרווחים של כ2-3 דקות.
שבועיים רצופים בהם הצליח להירדם רק בשעות הבוקר המוקדמות ולישון מספר מועט של שעות ברציפות.
שבועיים של ביקורים אצל רופאים, צילומי חזה, בדיקות דם, בדיקות אלרגיה.... ומה לא?
שבועיים של תרופות, החל מתרופות סבתא (בצל ודבש) וכלה בסירופים למיניהם, אדים וכמובן אנטיביוטיקה.
שבועיים בהם נעדר מבית הספר ולא נראו סימני חזרה מאחר ולא היה כל שיפור במצבו וביום ה' אחד, לאחר ביקור אחד אצל ה"'קוסם מפרדסיה", השיעול פסק, פה ושם, אחת לחצי שעה, נשמע שיעול קצר.
למחרת, יום ו', הגענו לטיפול נוסף, לחיזוק – ונראה שאפילו הביקור הזה היה מיותר, גל פשוט החלים!
באותו ערב נרדם בשעת ערב מוקדמת וישן שינה עמוקה וטובה עד הבוקר.

אני חייבת להודות שאני הייתי סקפטית מאוד והסכמתי לשלוח את גל כדי שבעלי יהיה מרוצה.
אמרתי לעצמי שאם זה לא יעיל, בוודאי לא יזיק.

אורי.
הכנסת הרבה אור ושמחה לחיינו.
יישר כוח ומי ייתן ורבים יזכו ליהנות ולהחלים מכוחותיך המופלאים.

י.ר

שבת, 07 ינואר 2012 10:39
לאורי

ברצוני להודות לך מקרב לב על מסירותך והצלחתך בטיפול בי.
יכולתך מתבטאת לא רק בהעברת האנרגיה לאיברים הפגועים בגוף, בפנים בדרך זאת אלא גם מדהימה הצלחתך באיתור מוקד הכאב ומקורו בגוף.
תודה מיוחדת על הטיפולים ששחררו אותי מכאבי הגב, הצוואר והראש שנגרמו לי ממכה בתאונת דרכים.
רציתי לציין עוד, שתוך כדי טיפול חוזר, נרפאה גם שן שהעצב שלה כאב, ולאחר הטיפולים, מיד הרגשתי שלווה ורגיעה.

בברכת יישר כוח והמשך הצלחות,
ג.

שבת, 31 דצמבר 2011 20:32
ר.מ

סבלתי במשך תקופה ארוכה מפצע בתוך פנים הגרון שגרם לי לסבל ולהרגשת מחנק לאחר בדיקה רפואית, הובהר לי שיש לי פצע בגרון בחלק הפנימי, ואני צריך לעבור בדיקות מקיפות וטיפול.
הגעתי שלושה ימים לפני הבדיקה והטיפול לאורי והוא על ידי שני טיפולים העלים את הכאב לחלוטין וגרם לפצע להעלם.
בבדיקות שעברתי לא מצאו שום פצע ומאז הטיפול אני מרגיש מצוין.
יישר כוח על מעשיך ולהצלת אנשים וטיפול בבעיות.

בברכה,
ר.מ

שבת, 12 יולי 2014 07:29

המלצות

1 2 3 4

האתר עוצב ונבנה על ידי web4all